اگر از ظرف شستن متنفرید اینجا را ببینید


دیبا: شرکت ژاپنی تانکو به تازگی دستگاهی به نام کوراسا اختراع کرده که به شما اجازه می‌دهد بدون کثیف کردن دست هایتان به راحتی ظرف‌ بشویید.

 

اگر از ظرف شستن متنفرید اینجا را ببینید

بیشتر مردم از ظرف شستن متنفرند. نه تنها ظرف شستن برای آن‌ها کار سختی است، بلکه دست زدن به ظروف کثیفی که باقیمانده غذا در آن‌هاست برایشان چندش آور است.  اگر شما هم همیشه آرزو می‌کردید کاش راه حلی برای این مشکل پیدا شوید حالا به آرزویتان رسیده اید. این دستگاه دستی این کار را برایتان انجام می‌دهد.

 

اگر از ظرف شستن متنفرید اینجا را ببینید

کافیست ظرف کثیف را بردارید، آن را به دو بازوی خرچنگ مانند دستگاه بدهید و یک دکمه را فشار دهید. این دستگاه خودش مایع ظرفشویی را اضافه می‌کنند و شروع به چرخاندن ظرف کرده و با اسفنج و برس آن را تمیز می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید نگه داشتن ظرف زیر آب برای آب کشی است.

 

اگر از ظرف شستن متنفرید اینجا را ببینید

در مقایسه با ماشین ظرفشویی، این دستگاه بسیار جمع و جور و تنها ۶۵۰ گرم است. به لطف دسته ارگونومیکش، می‌توانید آن را مدت طولانی در دست نگه دارید بدون اینکه مفصلتان درد بگیرد و با یک بار شارژ باتری می‌توانید یک ساعت ظرف بشویید.

 

اگر از ظرف شستن متنفرید اینجا را ببینید

 

کوراسا ظروفی به قطر ۲۲ سانتیمتر و عمق ۶ سانتیمتر را می‌شوید، بنابراین برای بشقاب و کاسه‌های بزرگ هم مناسب است. همچنین می‌توانید برای شستن قاشق و چنگال هم از آن استفاده کنید. علاوه بر این ضد آب است و نیازی نیست نگران پاشیدن آب روی دکمه‌ها یا اجزای الکتریکی آن باشید. کوراسا برای کسانی طراحی شده که ظرف شستن برایشان سخت است یا پول و فضای لازم برای خریدن ماشین ظرفشویی را ندارند.

 

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

تریلر انیمیشن اسپایدر من با حضور اسپایدر-گوئن