فال روزانه ۰۱/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فال روزانه جمعه 1 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 1 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با انرژی، خلاق، مثبت، واقع بین، با صداقت و فعال هستید، فقط باید به ضعف های موجود در شخصیت خود غلبه کرده و با دیگران ارتباط بهتری برقرار کنید. امسال وضعیت سلامتی شمادر طول سال بسیار خوب خواهد بود، فقط باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا تناسب اندامتان را حفظ کرده و از عادت های بد غذایی خود دست بکشید. ایده های خلاقانه شما برای کسب درآمد بیشتر نتایج مورد انتظارتان را برای شما به همراه نخواهند داشت، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید دست از تلاش بردارید و بیخیال شوید. این بزرگترین اشتباهی است که می توانید مرتکب شوید چون اگر تلاش کنید در دراز مدت قطعا موفقیت از آن شما خواهد بود. شاید پول درآوردن کمی سخت تر از همیشه باشد، اما سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید سود خوبی برایتان به همراه خواهند داشت. اگر میزان مهارت های حرفه ای خود را بالاتر ببرید بدون شک خواهید توانست به موقعیتی که انتظار دارید دست پیدا کنید و از حریفان خود پیشی بگیرید. امسال از لحاظ عاطفی برای زن ها سال خیلی خوبی خواهد بود بود و از یک رابطه ی عاطفی پایدار و لذت بخش بهره مند خواهند شد. اواخر سال ممکن است فرصت ازدواج برای شما فراهم شود. آبان، دی، اردیبهشت و خرداد بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما قدرت جسمانی بسیار زیادی را در اختیار خواهید داشت و می توانید در کارهایی که به قدرت و استقامت بدنی نیاز دارند بسیار موفق باشید. امروز هر کسی که با در بیفتد ضرر خواهد کرد زیرا همچون جنگجویی هستید که هیچ ضربه ای را بی جواب نخواهد گذاشت. امروز جذابیت همیشگیتان در اوج خود قرار دارد و خیلی راحت می توانید دیگرن را قانع کنید، مخصوصا اگر ملایمت لازم را در رویکردتان داشته باشید جواب بهتری خواهید گرفت. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که مجبور شدید انتظارات خود را پایین بیاورید ناراحت نشوید، زیرا پاداش مادی یا معنوی بزرگتری از جای دیگری دریافت خواهید کد که آن را جبران خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای این که به دیگران ثابت کنید که نمی توانند به راحتی شما را کنار بزنند و اهل تسلیم شدن نیستید روز بسیار خوبی است. از انرژی فوق العاده ی امروز استفاده کرده و پروژه ها و کارهایی که به حالت رکود درآمده اند را ادامه بدهید، اگر هم کسی خواست جلویتان را بگیرد هیچ اشکالی ندارد که رفتارتان کمی تهاجمی شود. در انتظار بهترین ها برای خودتان باشید ولی خود را برای بدترین شرایط هم آماده کنید تا اگر مشکل کوچکی برایتان پیش آمد آمادگی لازم را برای آن داشته باشید و در نهایت به بهترین نتایج ممکن برسید. تا وقت هست از جذابیت خود برای به دست آوردن دل کسی که توجهتان را به خود جلب کرده استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می خواهید بدرخشید امروز همان روزی است که در انتظارش بوده اید. برای حفظ تعادل گاهی لازم است کمی خودخواه باشید. اگر در موقعیتی قرار دارید که در آن احساس خوشبختی و راحتی نمی کنید پس این موقعیت را تغییر دهید. هیچ دلیلی برای این که بخواهید خودتان را زجر بدهید وجود ندارد. اجازه ندهید دیگران شما را همان طوری که دلشان می خواهد از این سو به آن سو بکشند. امروز به زبان آوردن خواسته ها و نیازهایتان شاید به نظر کاری خودخواهانه بیاید، ولی شما مصمم هستید که چیزی را که می خواهید به دست بیاورید. در هر صورت باید این نکته را به یاد داشته باشید که اصرار و پافشاری بیش از حد ممکن است در دیگران بازخورد منفی ایجاد کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نفع دیگران است که امروز از سر راه شما کنار بروند و برایتان مزاحمت ایجاد نکنند. شما همچون موتور بخاری هستید که تا لبه از زغال های داغ و آتشین پر شده است و با سرعت تمام پیش می رود، هیچ کس و هیچ چیز هم نمی تواند شما را از مسیری که در پیش گرفته اید خارج کند. این طور به نظر می رسد که نتیجه ای که دارید به دست می آورید در مقایسه با این همه پشتکار و تلاشی که شما دارید می کنید خیلی کمتر است. ولی خوشبختانه این همه اراده و پشتکاری که از خودتان نشان می دهد اوضاع را با قدرتی جادویی به نفع شما تغییر خواهد داد و موفقیت های زیادی را به زودی تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی موجود در امروز دارد به شما کمک می کند تا پروژه هایی که در دست انجام دارید را به خوبی پیش ببرید. از سکون و رکود خارج شوید و از حاشیه به مرکز صحنه بروید. موتور شما دارد گرم می شود و دیگر آماده اید تا با سرعت تمام پیش بروید، از قدرت احساساتتان هم کمک بگیرید تا بتوانید با سرعت باد پیش بروید. شما احساس می کنید که دقیقا می دانید عزیزانتان چه می خواهند و همین مسئله ممکن است باعث شود دست به کارهای اشتباهی بزنید که اثراتی معکوس روی روابط شما داشته باشند، پس قبل از عمل کردن کمی به کارهایتان فکر کنید و اگر لازم دانستید با طرف مقابلتان در این مورد صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احساس می کنید که وجودتان سرشار از انرژی است، اما نمی دانید که این انرژی را چطور باید به کار بگیرید و برای رسیدن به چه هدفی مورد استفاده قرار دهید. صحبت کردن با دیگران در رابطه با این موضوع تنها باعث سردرگمی بیشتر شما خواهد شد. شما خودتان را بهتر از هر کس دیگری می شناسید، پس از هیچ چیزی نترسید و اجازه ندهید تردید و نگرانی سد راهتان شود. هر کسی بر اساس انتظاری که خودش از شما دارد سعی در تعیین مسیرتان دارد، در حالی که علایق شما با آنها فرق می کنند و اگر بخواهید راهی را بروید که خودتان دوست دارید آنها از شما دلخور خواهند شد. نگران نباشید، شما پیش از هر کس نسبت به خودتان مسئولید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بحث هایی که سعی داشته اید رویشان سرپوش گذاشته و از کنارشان بی تفاوت رد شوید امروز به مرحله ای بحرانی رسیده اند، پس اگر دیدید مخالفت شدید و درگیری ناگهان بالا گرفت اصلا تعجب نکنید. به احتمال زیاد این شرایط ناشی از کارهایی هستند که خودتان انجام داده اید و حالا باید با عواقب آن روبرو شوید. لجبازی ذاتی شما در این شرایط به هیچ وجه به شما کمک نخواهد کرد، پس آن را کنار بگذارید. به دست آوردن آنچه می خواهید در حال حاضر خیلی نزدیک تر از آن چیزی است که شما تشخیص می دهید، پس حتی به تسلیم شدن فکر هم نکنید. در شرایط فعلی باید اهداف حرفه ای برای شما پیش از هر چیز دیگری قرار بگیرند.

فـال روزانـه - Daily Omen

دلیلی ندارد که اگر شخص ناشناسی از کنارتان رد شد تنها به خاطر این که او را نمی شناسید چهه تان را در هم کشیده و به او اخم کنید. شما باید دست از این عادت خود که تمام مدت در ترس و نگرانی به سر می برید را کنار بگذارید. هر قدمی که لازم می دانید برای درمان این رفتار خود بردارید و با شهامت تمام در برابر هر چیزی که شما را می ترساند بایستید. امروز باید با احتیاط زیادی پیش بروید و به یک باره بیش از اندازه افشاگری نکنید. اگر در اوج مثبت اندیشی ساده انگارانه به یکباره رازهای بسیاری که از آنها آگاه هستید را به زبان بیاورید، ممکن است به رابطه ای که برای شما از اهمیتی ویژه برخوردار است صدماتی جبران ناپذیر وارد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز موج بزرگی از انرژی به سراغتان آمده است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. شما در حال حاضر فرصت هایی در اختیار دارید که اگر همین حالا از آنها استفاده نکنید برای همیشه از دست خواهند رفت. وابستگی های محکم عاطفی و مهربانی شما کمک خواهند کرد که چالش ها و مشکلاتی که بین شما و نزدیکانتان بوده اند را فراموش کرده و در کنار آنها روزی لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه کنید. البته باید مواظب باشید که فقط برای حفظ صلح و آرامش با هر چیزی که دیگران می گویند موافقت نکنید. مشخص کردن حد و مرزها بیش از تسلیم و کوتاه آمدن بی دلیل برای شما احترام به همراه خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در روابط عاطفی خود با مشکلاتی مواجه خواهید شد که از نداشتن صداقت کافی از جانب شما ریشه می گیرند. اگر نمی خواهید با چنین مشکلاتی درگیر شوید یادتان باشد که همیشه و در هر شرایطی به واقعیت وفادار باشید. شما گاهی مرز بین رویاهایتان و واقعیت را گم می کنید، ولی خوشبختانه در حال حاضر بخت با شما یار است و اگر زود تسلیم نشوید آنچه می خواهید را به دست خواهید آورد. در این که شما فرد خیلی مغروری هستید هیچ جای شکی نیست، ولی گاهی باید بخاطر عشقتان غرور را کنار گذاشته و برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید پا پیش بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی فوق العاده ای در امروز نهفته است که به شما قدرت و اعتماد به نفس فوق العاده ای می بخشد. به همین دلیل هم در هر کاری که امروز دخالت داشته باشید عملکردی بی نظیر از خود به نمایش خواهید گذاشت. خودتان را دوست داشته باشید و به آنچه می گویید و انجام می دهید ایمان داشته باشید. خوشبختانه در حال حاضر دنبال کردن تجربه های تازه برایتان نتیجه بخش خواهد بود، ولی به شرط آن که زیاده روی نکنید و پایتان را از حد خود فراتر نگذارید. اگر به دنبال غیرممکن ها باشید مسلما دچار نا امیدی خواهید شد. پیش از آن که پروژه جدیدی را شروع کنید همه جوانب را در نظر بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما کمی احساساتی شده اید و اگر دیدید که موقع بیان افکار و احساسات خود همچون اژدهایی شده اید که آتش از دهانش زبانه می کشد اصلا تعجب نکنید! احساساتی شدیدی و عمیق در وجود شما در حال شکل گرفتن بوده اند که شما به آنها اجازه ی بروز یافتن نداده اید و حالا ناگهان دارند به شدیدترین شکل ممکن و شاید بی آن که شما هیچ اختیاری داشته باشید خودشان را نشان می دهند. جلوی خودتان را نگیرید، دیگران باید در جریان این احساسات شما قرار بگیرند. این موضوع هم به نفع خودتان و هم به نفع آنها خواهد بود. از آن دسته آدم هایی نباشید که مرغ همسایه برایشان غاز است و از داشته های خودتان لذت ببرید.