فال روزانه ۰۵/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فال روزانه سه شنبه 5 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 5 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال توپی از آتش به سمت زندگی تان روان می شود و زندگی شما را گرم تر از قبل خواهد کرد. این آرامش نه تنها موقتی نیست بلکه تا آخر عمرتان با شما همراه خواهد بود. در ماه آبان ایده هایی به سرتان می زند که اگر عملی شان کنید، شرایط مالی تان از این رو به آن رو می شود. شاید بد نباشد که طرز فکرتان را کمی تغییر دهید، به عنوان مثال به جای این که ببینید چه چیزهایی سر راهتان قرار می گیرد، به این فکر کنید که چه چیزهایی برای زندگی تان مفید است، سپس مسیرتان را در بر اساس آن مشخص کنید. بهمن ماهی ست که یکی از آرزوهای بزرگ تان به حقیقت می پیوندد و زندگی شما وارد هیجان جدیدی قرار می گیرد. در سال پیش رو، شاد باشید و این شادی را با اطرفیان تان نیز تقسیم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در زمینه شغلی به موفقیت های بیشتری می رسید، به طوری که جای پایتان محکم تر از قبل می شود و با اعتماد به نفس بیشتری می توانید پیش روید. اگر چه انگیزه شما برای قدم برداشتن بیشتر شده اما از آن طرف مسئولیت های بیشتری نیز به گردن تان است که باید مراقب شان باشید. این روزها از دوستان تان غافل شده اید، بد نیست که در انتهای روز 2، 3 ساعتی را به آنها اختصاص دهید و کمی از محیط کاری فاصله بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 موفقیت از همه طرف به سمت شما روان است و انرژی و انگیزه تان را زیاد کرده است به طوری که حتی موانع کوچک را هم نخواهید دید. اما یادتان باشد که بیش از توان تان از خودتان کار نکشید. زیرا این کار تنها استرس شما را زیاد می کند. امروز را دوست دارید با شریک زندگی تان بگذرانید. کارهای ساده ای مانند فیلم دیدن و پاپکورن خوردن با قدم زدن در یک محیط زیبا، می تواند روز شما را به بهترین شکل ممکن بسازد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز خبرهای خوبی از نظر مالی خواهید شنید. چیزی که مدت ها منتظرش بودید به زودی به دست تان می رسد و بسیاری از نگرانی های شما را از بین می برد. حتی دوست دارید که این شادی را جشن بگیرید. اگر چه شرایط کنونی میان شما و عشق زندگی تان فاصله انداخته اما هر دویتان خوب می دانید که این فاصله ذره ای از عشق تان نخواهد کاست. هر اتفاقی که بیافتد، هم شما و هم طرف مقابل تان به تعهدی که داده اید، پایبندید. بنابراین انرژی تان را روی کارتان بگذارید تا هر چه زودتر این دوری به پایان رسد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 افرادی که به شما نزدیک ترند، در موردتان احساس نگرانی می کنند. از این رو که کارهای زیادی روی دوش تان است و باید به تنهایی آنها را بر دوش کشید. امروز زمان خوبی ست تا آنها را از نگرانی درآورید و به خودتان استراحت دهید. نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، همه چیز سر جایش خواهند بود تا زمانی که شما بازگردید. امروز در جمعی فردی توجه شما را به خود جلب می کند. اگر مجرد هستید، سر صحبت را با او باز کنید و منتظر اتفاقات خوش بعدی باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همه چیز همانطور که شما می خواهید، پیش می رود. شما احساس قدرت می کنید و نسبت به آینده نیز امیدوار هستید. با این حال امروز زمان خوبی برای آغاز کردن پروژه های کاری نیست. به جای آن سعی کنید که تمرکزتان را روی کارهای قدیمی تر و عقب مانده تان بگذارید. اگر قرار ملاقاتی دارید، خیلی به آن فکر نکنید و نگرانش نباشید. با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.  

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها بیش از حد ولخرج شده اید. سعی کنید کالاهایی را که برایتان کاربرد زیادی ندارد یا حتی غذاهایی را که زیاد مصرف نمی کنید، نخرید. سعی کنید پول تان را با احتیاط بیشتری خرج کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. شما دوست دارید با افرادی در ارتباط باشید که متفاوت و منحصر بفردند. اما یادتان باشد که کمی تفاهم برای پایداری رابطه تان لازم است. اگر با شریک زندگی تان مشکلی دارید، صبر کردن دردی را دوا نمی کند. به جای آن حرف دلتان را به زبان بیاورید و معجزه حرف زدن صادقانه را ببینید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 نه تنها موفقیت شما، بلکه موفقیت اعضای خانواده تان نیز در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. با اتفاقات خوشی که برایتان می افتد، شما نسبت به آینده امیدوار می شوید. البته نگذارید که این موضوع شما را تنبل کند. اگر در رابطه ای عاطفی به سر می برید، سعی کنید به دنبال راهی برای استحکام رابطه تان باشید. رابطه های سالم نیاز به مراقبت دارند. بنابراین اگر شریک زندگی تان را دوست دارید، برای رابطه تان تلاش کنید و وقت بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز یکی از پرمشغله ترین روزهایتان است. مجبور می شوید که ساعت های زیادی را پای تلفن بگذرانید و ایمیل های زیادی را چک کنید حتی شاید مجبور شوید که برای سفری کاری برنامه ریزی کنید. اما درنهایت، نتیجه اینهمه درگیری تان را در انتهای شب خواهید گرفت و با خیال راحت سرتان را روی بالش می گذارید. در رابطه عاطفی، آنچه می خواهید را به دست نیاورده اید اما ناامید نشوید و به تلاش تان ادامه دهید. بی شک آینده درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

 احساس می کنید که توان کافی را برای ادامه مسیر ندارید. اما ناامید نشوید زیرا این موضوع به خاطر کمبود توانایی شما نیست، بلکه دلیلش نبود وقت کافی می باشد. مطمئن باشید که اگر برای هدفی که در سر دارید وقت بگذارید، به هر چه بخواهید خواهید رسید. حتما شما هم خوب می دانید که برای برداشت محصول باید به زمین تان رسیدگی کنید. این موضوع در مورد رابطه عاطفی نیز صادق است. اگر از طرف مقابل تان انتظار توجه دارید، شما نیز باید همان احساس و انرژی را برای او بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 در زمینه کاری، ناگهان متوجه می شوید که توانایی های لازم را ندارید و برای پیشرفت باید چیزهای جدید بیاموزید. نگذارید که این موضوع انگیزه شما را بگیرد. به جای آن به فکر بالا بردن مهارت هایتان باشید. امروز زمان مناسبی برای قرارهای رمانتیک است. بنابراین اگر می خواهید دل فردی را به دست آورید، از همین حال وقتی را برای دیدار با او هماهنگ کنید. اگر هم در رابطه ای بلند مدت هستید، اتفاقی برایتان می افتد که پیوندتان را مستحکم تر از قبل خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

با شنیدن اخبار، دل و دماغ کافی ندارید. دلتان یک چیز و عقل تان چیز دیگری می گوید. در این شرایط سعی کنید که واقع بین باشید و با منطق تان جلو روید. اگر برای اولین بار می خواهید به سر قراری بروید، شانس با شماست، زیرا همه چیز همانطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت به طوری که تاثیری بلند مدت در زندگی تان خواهد گذاشت. بین شما و یکی از اطرافیان تان دلخوری پیش آمده، سعی کنید که موضوع را خیلی بزرگ نکنید. دوستی شما ارزش دور ماندن را ندارد.