فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فال روزانه یک شنبه 10 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، موقر،فعال و پر انرژی، جاه طلب و مثبت اندیش هستید و حسادت و بی مسئولیتی نیز ویژگی های منفی شما هستند. امسال مشکل خاصی از لحاظ سلامتی نخواهید داشت، اما به دنبال تنش ها و فشارهای عصبی ممکن است زیاد دچار سردرد شوید. فعالیت هایی مثل پیاده روی و یوگا می توانند کمک قابل توجهی به این مشکل شما بکنند. اگر در گذشته روی چیزی سرمایه گذاری کرده باشید امسال سود زیادی از طریق آن به دست خواهید آورد. برای این که در آینده سود بیشتری نیز به دست بیاورید سرمایه گذاری در بازار بورس و مسکن به شما توصیه می شود. البته پیش از سرمایه گذاری باید بازار را به دقت بررسی کرده و بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. هرگونه عجله در این مورد می تواند به ضررهای قابل توجهی منجر شود. از لحاظ حرفه ای در هر پروژه ای که به عهده بگیرید موفق خواهید بود. حتی ممکن است به خاطر سخت کوشی، وقت شناسی و مهارت خود از طرف بالادستی هایتان به عنوان بهترین کارمند انتخاب شوید و حقوقتان نیز افزایش پیدا کند. امسال در روابط عاطفی بسیار موفق خواهید بود. همسر و یا نامزدتان تمام مدت شما را مورد حمایت خود قرار خواهد داد. مجردها امسال شانس بالایی برای ازدواج کردن دارند. شهریور، مهر، اسفند و خرداد بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما حالتی عصبی دارید و به همین دلیل هم دائم احساس بیقراری می کنید و نمی توانید آرام بنشینید. اگر قرار است برای کاری از خانه بیرون بروید به احتمال زیاد، خواسته یا ناخواسته، از آنجا به چند جای دیگر نیز کشیده خواهید شد، پس خودتان را برای مدتی طولانی بیرون بودن از خانه آماده کنید و اگر فکر می کنید ممکن است چیزی لازم شود حتما آن را با خودتان به همراه ببرید. اگر به دنبال هدف خاصی هستید اجازه ندهید این سرگردانی و اینجا و آنجا رفتن شما را خسته کند. این وضعیت به خاطر شرایط کیهان موجود است و کاری جز مبارزه با آن از دست شما ساخته نیست. تلاش هایتان بی نتیجه باقی نخواهند ماند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از بهترین کارهایی که می توانید بکنید این است که مواظب دهانتان باشید و مخصوصا مواظب حرف هایی که در مورد دیگران می زنید باشید! اگر می خواهید در مورد شخص صحبت کنید که غایب است طوری رفتار کنید که انگار حی و حاضر در برابر شما ایستاده است. علاوه بر اینکه ممکن است حرف هایتان به گوش این شخص برسند و باعث ناراحتی اش بشوند، شنوندگان نیز اعتماد خود را به شما از دست خواهند داد. امروز بالاخره وقت تر و تمیز کردن خانه تان و سر و سامان دادن به وسایلی که در گوشه و کنار خانه انداخته و نمی دانید کجا باید جایشان بدهید فرا رسیده است. از فرصت استفاده کنید.