فال روزانه ۱۳/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فال روزانه چهارشنبه 13 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 تیر به دنیا آمده ای،تولدت مبارک! شما از ویژگی های مثبت بسیاری از جمله اعتماد به نفس و مثبت اندیشی برخوردار هستید. استقلال و بلندپروازی در زمینه ی حرفه ای به شما کمک زیادی می کنند. همچنین به طور ذاتی شخصی مذهبی هستید و اعتمادی که به خداوند دارید یاعث احساس آرامش قلبی شما می شود. خوشبختانه مشکلات جدی از لحاظ سلامتی نخواهید داشت، اما درد کمر و گردن گاه و بیگاه به سراغتان خواهد آمد. با اجرای نقشه های جدید که در زمینه ی تجاری دارید میزان درآمد و در نتیجه وضع مالی شما بهبود پیدا خواهد کرد. شاید در زمینه های متفاوتی شروع به فعالیت کنید که فکر موفق شدن یا نشدن در آنها باعث نگرانیتان می شود، اما خوشبختانه و با دقتی که به خرج می دهید این کارهایتان سود زیادی برایتان به همراه خواهند داشت. یک سفر خارجی، خواه برای کار و خواه به همراه خانواده به احتمال زیاد در برنامه امسالتان خواهد بود. ایده آل گرایی شما در زمینه ی کاری امسال به نفعتان تمام خواهد شد و به شناخته شدن شما در عرصه ی کاریتان خواهد انجامید. امسال مجبور به گرفتن تصمیم های مهمی در زندگی حرفه ای خود خواهید بود، حواستان را خوب جمع کنید. اگر متاهل هستید درگیری های کاری بیش از حدی که امسال دارید می توانند در روابط زناشوییتان اثرات منفی ایجاد کنند، پس مواظب باشید. مرداد، مهر، دی و اردیبهشت بهترین ماه ها هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

ناگهان شرایط دارد برای شما به نقطه ی حساسی می رسد که می تواند یکی از نقاط عطف زندگی شما محسوب شود. هیجان این شرایط برای شما بسیار بیشتر از حد تحملتان است و ممکن است احساس کنید که کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است و نمی دانید که چکار باید بکنید. خونسردی خود را از دست ندهید و کارهایتان را قدم به قدم پیش ببرید. عجله نکنید و خودتان را موظف ندانید که در چشم برهم زدنی همه چیز را سر و سامان بدهید. اگر بیش از حد توانتان به خودتان فشار بیاورید ناگهان به خودتان خواهید آمد و می بینید اوضاع را از آنکه بوده است بدتر هم کرده اید. فراموش نکنید که برای خودتان از کاه کوه نسازید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شاید قرار گرفتن در مرکز توجه برای شما کار بسیار دشواری باشد، اما از آن هیچ راه فراری نخواهید داشت. خونسردی خود را حفظ کنید و با توجه به موقعیتی که برایتان پیش آمده است بهترین واکنش ممکن را از خود نشان دهید. به حس ششم خود اعتماد کرده و نگران این که اشتباه کنید هم نباشید. ممکن است احساس کنید که در رابطه ی عاطفی خود بازیچه ی دست طرف مقابلتان شده اید. اجازه ندهید برای هیچ کس و هیچ چیزی قربانی شوید. حتی اگر فکر می کنید که این کارتان باعث ناراحتی دیگران خواهد شد هم نباید در دفاع از خود کوتاهی کنید. شما پیش از هر کس دیگری موظف هستید از احساسات خودتان محافظت کنید.