فال روزانه ۱۵/ ۰۴/ ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 15 تیر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 15 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، قوی، با سیاست و عملگرا هستید و هم از لحاظ ذهنی و هم جسمی بسیار فعال هستید. برای رسیدن به آرامش خاطر رفتن به یک سفر زیارتی در ماه های پایانی سال به شما توصیه می شود. شاید در چند ماه آغازین سال از لحاظ مادی با فشارهایی روبرو باشید، اما با گذشت این دوره می توانید با انجام فعالیت های تجاری هوشمندانه به موفقیت دست پیدا کرده و کمبودهای این مدت را نیز جبران کنید، فقط باید مواظب باشید که هر کاری را که می خواهید انجام دهید با دقت و تحقیقات کافی باشد. در نیمه ی دوم سال سرمایه گذاری های گذشته تان شروع به نتیجه دادن خواهند کرد. درگیری های حقوقی مرتبط با املاک را در ماه های میانی سال حل خواهید کرد و پول خوبی به جیب خواهید زد. تلاش و تعهدی که در زمینه ی کاری از خود نشان می دهید مورد تحسین و تایید مقامات مافوقتان قرار خواهد گرفت. با این حال هر از گاهی به خاطر بی دقتی هایتان مورد انتقاد قرار خواهید گرفت. آنهایی که پیش از این عشق خود را پیدا کرده اند امسال فرصت این را خواهد داشت که رابطه ی خود را جدیتر کرده و به خانه ی بخت بروند. آنهایی هم که هنوز تنها هستند شانس پیدا کردن نیمه ی گمشده شان را خواهند داشت. مرداد، شهریور، اسفند و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اوضاع ممکن است برای شما کمی آشفته باشد، اما فکر نکنید که مجبور هستید از همه چیز سر در بیاورید. در واقع چنین کاری برایتان غیرممکن است، پس بی آن که به خودتان فشاری وارد کنید فقط خودتان باشید و به خلاقیت ذاتی خود اجازه ی بروز بدهید. به جای این که تحت تأثیر حرف های دیگران به خاطر اشتباهات گذشته تان خودتان را سرزنش کرده و توانایی های خود را دست کم بگیرید یادتان باشد کسانی برنده هستند که از دنبال کردن رویاهایشان خسته نمی شوند و هر چند بار هم که زمین بخورند دوباره از جایشان بلند شده و باانرژی و انگیزه ی بیشتر راهشان را ادامه می دهند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به ذهن خود اجازه بدهید کمی از دنیای واقعی فاصله گرفته و غرق در دنیای خیال و رویا شود. کمی به خودتان استراحت بدهید و ذهنتان را از نگرانی های روزمره دور کنید. کارهایی را انجام دهید که باعث آرامش ذهنتان می شوند، خواه با ورزش هایی مانند یوگا، خواه با دیدار والدینتان. امروز یکی از نزدیکانتان هر چند ناخواسته ولی با بیرحمی تمام شکوفه های امیدی که در وجودتان جوانه زده اند را هدف گرفته و می خواهد آنها را بخشکاند. ولی شما مجبور نیستید تحت تأثیر انرژی منفی آنها قرار بگیرید. همه چیز به خود شما و نگاهتان بستگی دارد، با امید و انرژی مثبت به سریع ترین شکل ممکن خودتان را به هدفتان برسانید.