فال روزانه ۱۷/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فال روزانه یک شنبه 17 تیر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با مسئولیت، مهربان، خلاق، قابل اعتماد و بسیار احساساتی هستید، اما باید به لجبازی ذاتی خود غلبه کنید تا شخصیت خود را بهبود ببخشید. شاید به خاطر فشار و استرسی که تحمل می کنید از لحاظ سلامتی با مشکلاتی مواجه باشید، اما در کل مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد. شاید به خاطر درگیری های حقوقی که دارید استرس زیادی را تحمل کنید، اما پیشرفت وضعیت مالیتان و همچنین بهبود یافتن سبک زندگیتان باعث احساس خوشحالی و رضایت شما خواهد شد و حالتان را بهتر خواهد کرد. امسال خیلی از هدیه هایی که از خانواده و دوستانتان دریافت می کنید به صورت نقدی خواهند بود. به طور کلی وضع مالی شما امسال در سطح متوسط خواهد بود و نیازی به استفاده از پس اندازهایتان نخواهید داشت و شاید حتی بتوانید کمی هم پس انداز بکنید. برای این که از لحاظ حرفه ای پیشرفت کنید باید به توصیه هایی که به شما می شوند گوش کنید. فرصت های شغلی جدیدی به شما پیشنهاد خواهند شد که می توانند وضع مالیتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهند. امسال زندگی عاطفی شما فراز و نشیب چندانی نخواهد داشت و همه چیز کم و بیش وضعیت سابق خود را حفظ خواهد کرد. بهترین ماه های سال مرداد، آذر، بهمن و فروردین خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به جای این که فقط به خودتان و منافع شخصیتان فکر کنید سعی داشته باشید که منافع جمعی را در نظر بگیرید. این کار باعث گسترش زاویه دید شما خواهد شد و به شما کمک می کند تا خودتان هم منافع بیشتری را به دست بیاورید. امروز پیش از گرفتن هر تصمیم مهمی با افراد مورد اعتمادتان مشورت کنید و هیچ کاری را با تکیه به نظرات شخصیتان انجام ندهید. اگر اصرار دارید که از کسی کمک نگیرید و راهنمایی نخواهید تا فردا دست نگه دارید. اگر عشقتان را از خود آزرده کرده اید همین امروز و قبل از آن که اوضاع از این بدتر شود با یک دسته گل یا هدیه کوچک از او عذرخواهی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با اعتماد به غریزه تان عمل کنید و خیالتان راحت باشد که اشتباه نخواهید کرد. شاید مجبور شوید کمی دست از کنترل کردن اوضاع بردارید و تفکر منطقی را برای یک روز هم که شده است کنار بگذارید. اجازه بدهید باد شما را با خود ببرد به هر کجا که می خواهد! ذهن خود را کمی زیر نظر بگیرید تا ببینید در حال حاضر قطعی کردن هر نقشه و برنامه ای برای شما تقریبا غیر ممکن است. امروز را به بررسی گزینه هایی که پیش رو دارید و مقایسه ی آنها با کمک دیگران بگذرانید. خودتان را به یک روش تفکر محدود کنید و ذهنتان را باز بگذارید. با این کار تا فردا خواهید توانست تکلیف خیلی چیزها را معلوم کنید.