فال روزانه ۱۸/ ۰۴/ ۱۳۹۷


فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه دوشنبه 18 تیر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 18 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پر جنب و جوش، قابل اعتماد، کارآمد و میانه رو هستید و شخصیت جذاب و منحصر به فردی دارید. از لحاظ سلامتی، شما ممکن است چند معضل جزئی داشته باشید. با این حال، سلامت کلی شما خوب خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، کافیست با مشاهده ی آثار اولیه ی حتی پیش پاافتاده ترین بیماری ها هم به پزشک خود مراحعه کنید! از لحاظ مادی، شما می توانید در سال جاری به اندازه ی کافی پول جمع آوری کنید تا بتوانید آینده ای موفق برای خود بسازید. شما از شرکت در هر گونه سرمایه گذاری جدید یا شراکت و کار گروهی بهره مند خواهید شد و سود زیادی به جیب خواهید زد. از لحاظ حرفه ای، سخت کوشی و عملکرد بسیار خوبی که دارید باعث خواهد شد که مورد تشویق و تحسین مقامات مافوق خود قرار بگیرید. درست است که عملکرد بسیار خوبی دارید اما ممکن است در ماه های میانه سال نیاز به استفاده از تکنولوژی پیشرفته یا افزایش مهارت های خود داشته باشید تا بتوانید کارایی خود را افزایش دهید. از لحاظ عاطفی هم چه متاهل باشید و چه هنوز در مرحله نامزدی باشید روابط بسیار خوبی با طرف مقابلتان داشته باشید. شاید حتی بعضی از مجردها تصمیم به ازدواج بگیرند. بهترین ماه ها شهریور، دی، اردیبهشت و خرداد خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

متاسفانه، امروز روز خوبی برای سرگرمی و بازی نیست. در حقیقت، شما ممکن است از لحاظ عاطفی وضعیت آزار دهنده ای را احساس کنید، و حس کنید که انرژیتان کمتر از همیشه است. یک نوع خاصی از آگاهی در درون شما وجود دارد که از شما می خواهد نگاهی جدی به واقعیت بیاندازید و تصمیمات مهمی در ارتباط با اهداف و برنامه های خود اتخاذ کنید. شاید احساس کنید که وقتتان در حال تمام شدن است و هنوز تجربه ها و ماجراجویی های زیادی در انتظارتان هستند. البته که هنوز وقت بسیار زیادی دارید، اما از این احساس خود استفاده کرده و برای زندگی و کارهایتان طوری برنامه ریزی کنید که بیشترین بهره را از زمانتان ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز با پناه بردن به احساسات خود به احساس آرامش و راحتی دست نخواهید یافت. شما ترجیح می دهید در شرایط موجود تمام حواستان را به کارتان بدهید. روی انجام کارها طبق روال عادیشان متمرکز شده و اجازه هم ندهید چیزی حواستان را پرت کند. برای خودتان یک برنامه ی دقیق و مشخص در نظر گرفته و به همان بچسبید. امروز از آن روزهایی نیست که بتوانید اصول و چارچوب ها را در هم بشکنید و برای خودتان هر کاری که دلتان می خواهد بکنید، هیچ کس هم برای انجام این کارها با شما همراهی نخواهد کرد و دلیلتان را برای انجام آنها درک نخواهد کرد. فعلا به همان روش همیشگیتان پایبند باشید و به وظایف خود رسیدگی کنید. زمان گرانبهاست – آن را هدر ندهید.