فال روزانه ۲۴/ ۰۴/ ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه 24 تیر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی عملگرا، باهوش، متشخص، جسور، جذاب، صمیمی و مهربان هستید، اما در کنار این همه خوبی عجول و زودجوش نیز هستید و این ویژگی های منفی اگر تحت کنترل در نیایند می توانند روی انتخاب ها و زندگی شما اثراتی منفی داشته باشند. از لحاظ سلامتی بزرگترین مشکلی که ممکن است برای شما پیش بیاید پیدا کردن اضافه وزن است، در غیر این صورت با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. امسال کسب و کار شما گسترش پیدا خواهد کرد و در نتیجه از لحاظ مالی اوضاع بهتری خواهید داشت. در نتیجه ی این پیشرفت اعتماد به نفس شما نیز افزایش خواهد یافت و با جسارت بیشتری فعالیت های جدید اقتصادی را آغاز خواهید کرد. شما امسال این فرصت را خواهید داشت که به درگیری های حقوقی خود پایان بخشیده و به آرامش خاطر برسید. امسال در محل کارتان پیشنهادهای جدیدی به شما خواهد شد و همچنین مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته خواهند شد. همچنین این احتمال وجود دارد که افزایش حقوق و رتبه نیز داشته باشید. اگر اهل هنر و یا ورزش هستید در اواخر سال شانس رسیدن به شهرت برای شما وجودخواهد داشت. اگر تا به حال عاشق نشده اید امسال بالاخره این احساس بی نظیر را تجربه خواهید کرد. بهترین ماه های سال مهر، آذر، بهمن و اسفند خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است یک پیام و یا تماس غافلگیر کننده از جانب یکی از نزدیک ترین افراد زندگیتان دریافت کنید که سرشار از مهر و محبت و نوید بخش کمک و حمایت از جانب اوست. امروز روابطتان با دیگران به خوبی پش خواهند رفت و مکالمات هوشمندانه ای خواهید داشت. شما سعی دارید زندگی خود را روی پایه و اساس جدیدی بسازید و به همین دلیل هم مجبور خواهید بود زاویه دید و نگرش خودتان را تغییر دهید. همچنین باید درک بالای خودتان که شما را قادر به کنار آمدن با شرایط مختلف می کند را به کار بگیرید. باید به طور کامل آگاه و هوشیار باشید و لحظه به لحظه آماده باشید تا با هر چیزی روبرو شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در مورد پولی که قرار است گیرتان بیاید خیلی خوش بینانه فکر می کنید. البته که این پول به دستتان خواهد رسید، اما دیر و زود و کم یا زیادش هنوز معلوم نیست. انتظارتان را خیلی بالا نبرید تا دچار سرخوردگی نشوید. شما گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کارها و پروژه هایتان می کنید، اما امروز مجبور خواهید شد تکلیف خودتان را با اطرافیانتان مشخص کنید. در این که شما با کار کردن آن هم به صورت طولانی مدت و به شکلی خستگی ناپذیر، برای اطمینان حاصل کردن از موفقیت پروژه هایتان هیچ مشکلی ندارید شکی نیست، اما خانواده و دوستان و حتی همکارانتان نمی توانند خودشان را با شما هماهنگ کنند.