مجسمه مریم مقدس اشک می‌ریزد!


دیبا: هزاران مسیحی از ایالت نیومکزیکو به شهر هابز رفتند تا تا از نزدیک شاهد یک معجزه واقعی باشند؛ مجسمه مریم مقدس که اشک می‌ریزد و اشک هایش بوی گل سرخ می‌دهند!

 

مجسمه مریم مقدس اشک می‌ریزد!

 

کسانی که یکشنبه گذشته به کلیسا رفته بودند متوجه خارج شدن این اشک‌های خوشبو از چشم مجسمه شدند. پدر خوزه سگورا می‌گوید اهالی کلیسا این پدیده عجیب را به او اطلاع دادند و او خودش صورت مجسمه را پاک کرده تا ببیند آیا باز هم اشک روی صورت مریم مقدس جاری می‌شود یا خیر او می‌گوید: «من دیدم که مجسمه واقعا گریه می‌کند و فکر می‌کنم این یادآوری برای همه ماست که به خدا نزدیکتر شویم و گناه و خشونت را متوقف کنیم.»

 

مجسمه مریم مقدس اشک می‌ریزد!

 

هرچه این خبر بیشتر پخش شد، افراد بیشتری برای دیدن این معجزه به کلیسا آمدند. بازدیدکنندگان از سراسر نیومکزیکو و ایالات اطراف بودند. قبلا زیاد دیده شده که مجسمه‌های مذهبی اشک می‌ریزند، اما آنچه این مجسمه را از بقیه متمایز می‌کند برنزی بودن آن است، بنابراین از نظر فنی غیرممکن است که هیچ مایعی را در خود نگه دارد. هنرمند سازنده این مجسمه می‌گوید هیچ یک از مجسمه‌هایی که قبلا ساخته اشک نریخته اند و توضیحی برای علت آن ندارد.

 

مجسمه مریم مقدس اشک می‌ریزد!

 

پنجشنبه گذشته بررسی این معجزه آغاز شد. کلیسا چند ساعت بسته شد و کارشناسان به بررسی مجسمه و جمع آوری نمونه اشک پرداختند، اما احتمالا چند سال طول می‌کشد که توضیحی برای این پدیده پیدا کنند، اما مسیحیانی که شاهد اشک ریختن مجسمه بودند، به این نتایج اهمیتی نمی‌دهند و آن را یک معجزه واقعی می‌دانند.