مشاوره حقوقی تلفنی | گروه وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی | گروه وکلای تهران

گروه وکلای تهران با بهره مدنی از برجسته ترین وکلا به شما کمک می کند قبل از اقدام به اخذ وکیل از مشاوره حقوقی بهره مند گردید با این اقدام شما با کمترین هزینه و مدت زمان اندک راهکار قانونی برای مشکل خود دریافت خواهید کرد .

 

مشاور حقووقی گروه وکلای تهران از طریق زیر در خدمت شما خواهد بود :

مشاوره حضوری در دفتر گروه وکلای تهران به آدرس : تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی –پلاک ۵۷۸ – طبقه ۲

مشاوره تلفنی رایگان با شماره گیری : ۷۷۲۲۱۹۴۱-۰۲۱

 

مشاوره آنلاین با طرح سوالات شما در سایت

وظیفه ی مشاور حقوقی اینست که قبل از اقدام شما به اخذ وکیل در جریان مشکل حقوقی شما قرار بگیرد در ارتباط با آن مشکل حقوقی اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قراردهند و این حق شماست که اطلاعات کافی در مورد روند پرونده خود ، شرایط آن ، مدارک مورد نیاز جهت اقدامات بعدی و قیمت حق الوکاله مورد پرونده داشته باشید تا آگاهانه انتخاب کنید .

 

مشاوره حقوقی

گروه وکلای تهران دارای مشاور حقوقی متخصص در هر زمینه اعم از پرونده های کیفری –حقوقی – مهریه –طلاق توافقی –ثبت شرکت یا انحلال شرکت – طرح دعوی در دادگاه در هر زمینه ای پرونده روابط نامشروع – اختلافات مالکان و مستاجران تنظیم دادخواست شکواییه – لایحه و قرارداد.

مشاور حقوقی اکثرا ترجیح می دهد که شما حضورا به وی مراجعه کرده و تمام اسناد و مدارک و شواهد شما در پرونده موجود باشد تا بتوان اطلاعات دقیق تر و جامع تری را به شما بدهد . در این حالت مشاور با آنالیز دقیق پرونده و اسناد موجود درک صحیحی از پرونده دریافت می کند و متقابلا می تواند راهنمایی های صحیحی نیز به شما توصیه کند.

در این صورت مشاور به شما اطلاعات کافی راجبه اینکه چگونه از حق خود دفاع کنید و از کدام ماده قانونی برای دفاع از خود استفاده کنید و یا اینکه آیا اصلا مورد پرونده شما نیاز به اخذ وکیل دارد یا خود می توانید از حقوقتان دفاع کنید را به شما می دهد.

در یک قاعده کلی تنها شخصی که می تواند در روند پرونده به شما مشاوره رایگان ارایه دهد یا تمامی سوالات خود در مورد پرونده مطروحه را بتوانید بپرسید و به عنوان نماینده شما در دادگاه حاضر شود و از شما دفاع نماید ، وکیل شماست اما نکته ای که در انتخاب وکیل برای پرونده خود باید به آن دقت داشته باشید اینست که سعی کنید وکیل متخصص در حوزه پرونده خود باید به آن داشته باشید اینست که سعی کنید وکیل متخصص در حوزه پرونده خود را اخذ کنید چرا که تخصص وکیل به نوعی تضمین موفقیت پرونده شماست نکته دیگر در انتخاب وکیل اینست که سعی کنید علاوه بر تخصص ، وکیل جوانتر را انتخاب کنید لذا وکلای جوانتر از نظر علمی به روزتر هستند و اگر این وکیل جوان تخصص در زمینه خاص داشته باشد از جهت داشتن تجربه کافی نیز اطمینان خاطر دارید مزیت وکیل جوان اینست که با دقت بیشتر برای پرونده شما زمان می گذارد و زمان بیشتری نیز به شما اختصاص خواهد داد.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

 

مزیت های دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری:

قبل از اقدام به اخذ وکیل آگاهی در مورد فرایند پرونده قوانین مرتبط مدارک لازم و هزینه های مربوطه را دریافت می کنید و دست به اقدامی آگاهانه می زنید .

چنانچه تصمیم دارید وکیل اخذ نکرده و خود به تنهایی احقاق حق کنید با گرفتن مشاوره در زمینه پرونده خود ، اطلاعات جامعی در مورد قوانین ، نحوه دفاع از خود ، ماده قانونی لازم برای استناد ، راهکارهای قانونی و نحوه تنظیم اوراق قضایی را دریافت خواهید کرد تا با عدم آگاهی پرونده شما دچار مشکل نگردد.

اگر هم تصمیم دارید وکیل مجربی برای پرونده خود اخذ نمایید با مشاوره حقوقی شما به وکیل مجرب و متخصص در زمینه پرونده خود ارجاع خواهید شد.

گروه وکلای تهران وکلا متخصص در تمامی زمینه های حقوقی وکیفری را گرد آورده تا تمامی افراد در هر منطقه جغرافیایی این امکان را داشته باشند که با توجه به نوع پرونده خود و مشکل حقوقی خود و حوزه ی قضایی خود به وکیل متخصص و مجرب و مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند و با مشاوره یا وکیل ارجاعی در صورت تمایل اقدام به عقد قرارداد نمایند.

 

منبع: لینک محتوای کپی شده